Prekių pristatymas

Pirkėjas, įsigydamas prekes internetinėje parduotuvėje www.rezgupinkles.lt, pats pasirenka jam tinkamiausią pristatymo būdą iš dviejų pateiktų ir įsipareigoja pateikti tikslų prekių pristatymo adresą. 

Pristatymo pasirinkimas yra nemokamas siuntimas Lietuvos paštu, su pristatymu į namus (pristatymas Lietuvoje per 1-3 d. d.) arba nemokamas siuntimas, klientui patogiu paštomatu (pristatymas Lietuvoje per 1-3 d. d.), kurį klientas nurodo užsakymo komentaruose. Užsakymas pradedamas vykdyti, gavus apmokėjimą. Terminai yra preliminarūs ir gali būti keičiami. Mes įsipareigojame dėti visas pastangas, kad įsigyta prekė būtų pristatyta kiek įmanoma greičiau. 

Prekių keitimo/ grąžinimo taisyklės

 1. Pakeisti arba grąžinti įsigytą prekę galite per 14 kalendorinių dienų Lietuvoje arba per 30 kalendorinių dienų Europos Sąjungoje ir kitose šalyse nuo prekių pristatymo dienos.
 2. Keičiama arba grąžinama prekė turi būti pateikta tvarkingoje pradinėje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, etc.) ir toje pačioje komplektacijoje, kokioje pirkėjas ją įsigijo.
 3. Keičiamos arba grąžinamos prekės turi būti:
  – išsiųstos registruota siunta adresu Perkūno al. 74, Kaunas LT-44226 .mob. tel. +370 674 30455
  – atsiųstos į Omnivos paštomatą “Kauno Rimi Studentų paštomatas”, mob. tel. +370 674 30455
  – atsiųstos į LP express paštomatą “K. Petrausko g. paštomatas, Vilnius”, Mob. tel. +370 674 30455
 4. Studija turi teisę nepriimti keičiamos arba grąžinamos prekės, jei ji pateikiama panaudota, be etikečių ar sugadinta, pasibaigęs jos keitimo/grąžinimo terminas, arba jei ji buvo pagaminta ar pakoreguota pagal individualų užsakymą (pakeista prekės spalva, pakoreguotas prekės ilgis ar plotis, etc.).
 5. Keičiamų ar grąžinamų prekių siuntimo/pristatymo išlaidas apmoka pirkėjas. Grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos neapmokamos.
 6. Pinigai už grąžintą prekę grąžinami per 14 kalendorines dienas. po to, kai prekė yra gauta, patikrinama, kad ji yra tinkamos būklės, t.y. nenustatyti pažeidimai, sugadinimai, nepakeistos detalės, yra visi įpakavimai, etiketės. Pinigai pirkėjui yra grąžinami į grąžinimo akte nurodytą sąskaitą.
 7. Prekės keitimo atveju, keičiamą prekę pristatysime nemokamai.
 8. Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta). Dovanų kuponas į pinigus nėra keičiamas.
 9. Grąžinant su nuolaida įsigytą prekę, grąžinama su galiojusia nuolaida sumokėta suma.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos remiantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.“

Krepšelis

Krepšelis tuščias.